Zakład Małej Mechanizacji „RAGOR” Sp. z o.o. jest wiodącym na polskim rynku producentem wciągników ręcznych. Kluczem do naszej wiarygodności jest tradycja oraz pewność działania urządzeń, które oferujemy. Posiadamy ustabilizowaną i kompetentną załogę, która spełni oczekiwania naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie bardzo szybko wykonać - bazując na dostarczonej dokumentacji - wysokiej jakości elementy podzespołów lub konstrukcji spawanych. Potwierdzeniem naszej jakości jest wdrożony i funkcjonujący od 2002 roku System Zarządzania Jakością, zgodnie z wymogami Normy EN ISO 9001 „Produkcja i serwis urządzeń dźwignicowych, systemów transportowych oraz konstrukcji stalowych”.

Urządzenia Małej Mechanizacji pracują w: polskich kopalniach węgla kamiennego, brunatnego oraz innych surowców, budownictwie, energetyce, cementowniach, przemyśle stoczniowym, oczyszczalniach ścieków, jak również za granicą, w krajach takich jak: Ukraina, Białoruś, Rosja, Bułgaria, Peru, Kolumbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowinia, RPA, Wietnam, Iran.

Systemy transportowe
Przy współudziale firmy logistyczno-projektowej „Logtech” wykonujemy systemy transportowe dla przemysłu motoryzacyjnego, które pracują na rynku niemieckim i amerykańskim w fabrykach BMW, Mercedesa, Volkswagena, Opla.
Elementy podzespołów:

  • Kubota Baumaschinen GmbH - Niemcy/Japonia części do koparek
  • DBT Mining Enginners GmbH - Niemcy
  • Welding Alloys - Anglia - Elementy automatów spawalniczych
  • elementy do podzespołów obudów zmechanizowanych dla górnictwa
  • Expo - Niemcy (Hanower) - konstrukcje spawane wykorzystywane w budownictwie

Poniżej przedstawiamy listę firm które z nami współpracują. Są wśród nich firmy zajmujące się transportem, producenci maszyn do przerobu tworzyw sztucznych, producenci koparek, maszyn spawalniczych itd. Wiele firm, z różnych branż. Oni nam już zaufali i są z nas zadowoleni. Pora byś i Ty nas wypróbował

             koro ibs koro riw scharf